MEDOVÁ MASÁŽ

Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a jedy, které se do těla dostávají z životního prostředí, potravin a léků. Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha nemocí. Normální cesty vylučování jedů z těla jsou přes střeva, plíce a pokožku. Pokud toto vylučování nestačí, začne si tělo hledat náhradní dráhy, které jsou příčinou chorob - chronická rýma, senná rýma, záněty nosních dutin, kožní vyrážky, hnisavé pupínky, výtoky, ekzémy, astma, revmatismus, choroby střev, infekce močových cest, svalové bolesti, tvoření puchýřů na pokožce a odlupováním kůže. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáže se vyplaví toxiny na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné.

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při chronických a civilizačních chorobách, při jarních očistných kůrách, únavě, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

Indikace, účinky medové detoxikační masáže:
pomáhá při potížích krevního oběhu, alergiích (pokud to není alergie na med)
snižuje bolesti při artróze a revmatických onemocněních svalů a kloubů
zmírňuje žaludeční a střevní poruchy
tlumí chronickou rýmu a choroby vedlejších dutin
odstraňuje chronický únavový syndrom
odstraňuje bolesti hlavy
odbourává nervové poruchy všeho druhu
pomáhá při obtížích s usínáním a nespavostí
pomáhá při únavě
pomáhá při menstruačních potížích žen
zmírňuje deprese a stavy slabosti podmíněné stářím
vhodné při zpomaleném zotavování z nemocí, zvláště při jaterních chorobách, poruchách slinivky břišní, slabosti ledvin, po operacích, při poruchách potence a neplodnosti
přispívá k získání vitality a výkonnosti

Kontraindikace, kdy není medová masáž vhodná:
alergii na med, popř. pyly
při otevřených a mokvajících ranách
krvácení např. při žaludečních vředech
trombózách
infekční a nakažlivých nemocech
ekzému a vyrážce
rakovinných onemocněních
vysokém očním tlaku

V našem masážním studiu používáme výhradně med od dědečka z Moravy.

60 minut 990,-
 
 
 
 
TOPlist